přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
marcela-hrabackova

Prožitkový seminář automatické kresby

karmické kreslířky Marcely

Večerní seminář
14.02.2020 - Friday 18:15 - 20:45

   Valentýnský speciál semináře :) Nemusíte umět kreslit, naučíte se porozumět svému nitru. Přineste si pastelky, řezátko a podložku na malování.
Nemusíte umět kreslit, stačí vědět, že se chcete zbavit napětí, strachů, negativních emocí …. nebo naopak naučit se jak lze prostřednictvím automatické kresby si plnit svoje přání
Technikou automatické kresby se vyjádří vaše vnitřní skryté nevědomé vibrace. Už po semináři můžete vnímat proměnu osobní energie.
Lektorka marcela vám sdělí jaké je poselství duše ve vašem malovaném projevu.
Také vám zakreslí potenciál čaker a poradí jakou cestou se dál ubírat, jak se sebou pracovat, aby se dlouhodobě nastolil pocit klidu, rovnováhy a pohody ve vašich životech.

Cena na místě 180/130 Kč

Meditace
24.02.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vhled do minulé přítomnosti * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
25.02.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
26.02.2020 - Wednesday Opravdu věříte, že lékaři znají příčiny všech nemocí? + Nezveřejněné informace o potravinách, vodě a superbakteriích * Milan Fink 18:00 - 22:00

Večerní seminář
28.02.2020 - Friday Aktivujte svůj vnitřní kompas a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol * Mgr. Miloš Matula 18:00 - 21:00

MARCH

Meditace
02.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Harmonizace vztahů * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
06.03.2020 - Friday Prožitkový seminář automatické kresby * karmické kreslířky Marcely 18:15 - 20:45

Meditace
09.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
11.03.2020 - Wednesday Jaké by to bylo tvořit život z prostoru vědomí, bez hodnocení? * Renáta Hornáková 18:00 - 22:00

Meditace
16.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Očista hlavy * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Večerní seminář
18.03.2020 - Wednesday Univerzální kabala. Jak si vytvořit vlastní realitu * Vaclav Vrba 18:00 - 20:00

Večerní seminář
20.03.2020 - Friday Tajemství aury - vztah k tělesným orgánům čakrám a charakterovým vlastnostem * Dušana Plicová 18:15 - 20:45

Meditace
23.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Odpuštění * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
24.03.2020 - Tuesday Odkaz Bhagabadgíty dnešku * Ašvahari Dás 18:00 - 20:00

Přednáška
25.03.2020 - Wednesday O nadváze a hubnutí + Proč vznikají civilizační choroby * Milan Fink 18:00 - 22:00

Meditace
30.03.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní dítě * Bc.Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

APRIL

Meditace
06.04.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Splynutí s podstatou lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Meditace
06.04.2020 - Monday Meditace s Jirkou, Plzeň - Splynutí s podstatou lásky * Bc. Jiří Nohovec 18:15 - 20:15

Přednáška
07.04.2020 - Tuesday Deprese jako současný obraz dnešní společnosti z pohledu anthroposofické medicíny * MUDr. Hana Sirotková 18:00 - 20:00

Přednáška
08.04.2020 - Wednesday Duchovní příčiny nemocí + Za tajemstvím nemocí * Milan Fink 18:00 - 22:00

Přednáška
15.04.2020 - Wednesday Emoce, věda a Bachovy esence * František Jílek 18:15 - 20:15