přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner O adresáři

Vážení přátelé,

Dostává se Vám do rukou vydání  adresáře terapeutů pracujících alternativními metodami na Plzeňsku. Občas se setkáváme s tím, že někdo žádá o kontakt na velmi známou osobu z velké dálky v přesvědčení, že je to jediný člověk, který jim dovede pomoci. Někdy to tak může být. Mnoho z nás ale netuší, že ten, který nám může nabídnout pomocnou ruku, bydlí třeba jen o dva bloky dál.
To, že čtete tento adresář, ukazuje, že jste začali přemýšlet o tom, jak jinak naložit s Vaším životem, Vašimi vztahy či vlastním zdravím. Že se ve Vás probudila touha po větší pohodě, po změně v životě. V adresáři najdete s terapeuty, které známe, se kterými jsme se setkali, nebo na ně máme kontakt, a s uveřejněním souhlasili.

Pro všechny
Máte-li nějaký nápad, jak vylepšit tento adresář, budeme rádi, když si ho nenecháte pro sebe. Ať se jedná o další kategorie, jejich přeskupení,  popis terapií, povzbuzující článek, úvaha, rozhovor či úryvek z moudré knihy. Kontakt, kam můžete nápady posílat či volat, je na konci stránky.
Pokud by byl zájem o adresář pro jinou oblast, např. Klatovsko, Karlovarsko ap., bylo by dobré mít cca. 20 kontaktů.

Pro ty, co hledají
Při výběru dejte na Vaši intuici. Nezdráhejte se někomu zavolat. Rozhovor Vám napoví, zda chcete konkrétního člověka navštívit. U většiny terapeutů je stejně nutné si objednat termín. Před návštěvou se informujte jak poradnu najdete, někdy může mít název a nemusí na ní být jméno, a též se informujte na cenu terapie.

Pro terapeuty
Nejste v našem adresáři? Mrzí nás to, ale vzniká spontáně. Pokud si přejete být v dalším, pošlete nám emailem nebo SMS Vaše celé jméno, adresu, telefon a specializaci, případně v jaké skupině chcete být zařazeni, pokud to nebude zřejmé. Prozatím se můžete dopsat do volných řádků tištěného adresáře. Na přání je možné vyrobit adresáře s Vaší reklamou na zadní straně. Záznamy s rozsáhlejším popisem terapeuta zvažujeme pro budoucí vydání. Máte-li internetovou stránku, můžete zde mít odkaz výměnou za odkaz na nás na Vašich stránkách.

Rozšiřování adresáře
Místa kde můžete získat adresář najdete na předposlední straně. Pokud byste si přáli ho též rozšiřovat, kontaktujte nás. Při odběru nad 10 ks dáváme slevy. Adresář můžete získat i poštou, zašlete nám známku 5Kč za každý adresář a nadepsanou a ofrankovanou obálku buď se známkou 6,50 Kč (pro 1-2 adresáře) nebo 10 Kč (pro 3-7 adresářů). Při rozšíření adresáře se může cena změnit.

Kontakt: Štěstíčko, Nám. Republiky 21, 301 00 Plzeň, tel: 377919173, 777263352, adresar@stesticko.cz, http://www.stesticko.cz/adresar

Kde adresář získat?
Jak jsme již uvedli na výšše, u nás:
Knihkupectví Štěstíčko, Nám. Republiky 21, 301 00 Plzeň, tel: 377919173, 777263352, adresar@stesticko.cz,
Po-Pá 9-18 hod,
Můžeme ho zaslat i poštou viz výšše.

Možná brzy na těchto místech:
Bylinná lékárna, Tylova 4, Plzeň, Po-Pá 9-18 hod, So 9-12hod
Jídelna Vegetka, Americká 13, Plzeň, Po-Pá 9-18 hod
Jídelna Slunečnice, Jungmanova 3, Plzeň, Po-Pá 7,30-18 hod
Čajovna v Plachovce, Plachého 16, Plzeň
Dobrá čajovna, Perlová 62/10 Plzeň
Nebeská čajovna na dvorku, sady Pětatřicátníků 29, Plzeň
Nabídnut bude i trafikám v centru Plzně

Další zajímavý kontakt: Enneaklub - klub zájemců o Enneagram, kontakt viz Ing Hulec mezi kineziology

Chcete-li se více dozvědět o sobě, navštivte některou z přednášek pořádaných ve Štěstíčku nebo jinde.

Zpět
na adresář.