přihlásit / registrovat

stesticko-main-banner
jiri nohovec

Meditace s Jirkou, Plzeň - Vnitřní mír

Bc.Jiří Nohovec

Meditace
29.11.2021 - Monday 18:15 - 20:15

http://www.uveritelnaskutecnost.cz

   Mír – Uklidnění, vyrovnanost jsou sesterské pocity, ale MÍR je vysoko nad tím. Naprostý úplný mír, klid duše. Mír jsou klidné modré oči, laskavě konejšící v každé situaci. Všichni ho v sobě máme, jen je někdy „sakra“ těžké ho v sobě nalézt. Meditace, která vám pomůže nalézt a uvědomit si mír ve svém nitru nejen pro letní chvíle odpočinku, ale pro každý den v životě.

Každá meditace je zaměřena na určité téma a předchází jí krátká přednáška a beseda související s tímto tématem. Při meditacích vstupujeme do svých niterných hladin, objevujeme i tvoříme skryté světy, ve kterých lze nalézt odpověď na jakoukoli otázku i rozpoznání důležitých signálů pro náš život „tady a teď“. Pomocí jednoduchých technik se učíme spolupracovat se svým nitrem i se svým okolím formou, která je příjemná a přijatelná pro všechny. Po meditaci si můžeme (není podmínkou) zážitky v krátkosti rozebrat. Témata se týkají vlastního sebepoznání, sebepřijetí, uvědomění si vnitřní síly i schopností, svého místa v životě, rozvoje osobnosti a také zdraví. Odhalujeme a posilujeme svá energetická centra (čakry)v souvislosti s jejich vlivem na naše prožívání i psychickou a fyzickou kondici. Výhodou skupinových meditací je jejich vyšší účinnost i prožitek. Meditace jsou podpořeny energií Shamballa. Meditace vede Jiří Nohovec, terapeut s několikaletou praxí a zkušenostmi v této oblasti. Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.

Meditace je možno provádět vsedě i vleže. Pro větší pohodlí je dobré mít volný oděv a teplou přikrývku, popř. podložku pro ležení na zemi. Před meditací není vhodné požívat žádné látky s vlivem na smyslové vnímání.
Cena na místě 150 Kč

Kurz
04.12.2021 - Saturday Léčení pránou - víkendový kurz * Ivana Dortová 9:30 - 18:30

Přednáška
10.12.2021 - Friday 13. KOMNAT ZEMĚ ČESKÉ * Václav Vodalev 18:00 - 20:00

Přednáška
16.12.2021 - Thursday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * Ludmila Kopecká 18:30 - 20:30

Přednáška
18.12.2021 - Saturday Přednášky o léčení duchovní cestou s Bruno Groeningem * p. Santl 18:30 - 20:30