Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Vánoční otevírací doba Knihkupectví Štěstíčko 2020

Vážení přátelé,

V době adventních víkendů je otevírací doba

So 5.12. 10 – 14 hod
Ne 6.12. 11 – 14 hod

So 12.12. 10 – 16 hod
Ne 13.12. 11 – 15 hod

So 19.12. 10 – 16 hod
Ne 20.12. 10 – 16 hod

Potřebujeteli navštívit prodejnu ve všední den před 10 hodinou nebo po 18 hodině nebo mimo výše uvedenou, je možné si to dopředu domluvit. Volejte prosím v době otevíracích hodin na 777 263 352. Nebo využijte možnost si objednat zboží k vyzvednutí v prodejně prostřednictví našeho eshopu.

Otevírací doba mezi svátky:

24. – 27.12. a 1.1. zavřeno

28. – 30.12. 10 – 12 a 13 – 17 hod
31.12. 10 – 14 hod

Přejeme Vám krásné vánoce a pěkné vykročení do nového roku.

Výzva imunologům Genadij Vasiljevič Judin – Domácí ochrana před viry a koronaviry. Hoax?

Excerpt in English will be available later here.

Tento článek je umístěn na komerční serveru. Pokud byste měli sebemenší pocit, že je to snaha o zneužití tématu pro reklamu, tak server opusťte.

Minulý týden jsem obdržel zajímavý překlad výzvy virologům s receptem na likvidaci virů, včetně koronavirů, které mohli proniknout do ústní dutiny a dýchacích cest, jehož autorem je ruský lékař Genadij Vasiljevič Judin z Ivanovské oblasti. I když jsem ho dostal od důvěryhodné osoby, zdravotníka, začal jsem si hledat informace, abych si informaci nějak ověřil. Maily kolují různé nesmysly. Obrátil jsme se tedy na překladatelku, paní Bělousovou, což je pro mne též důvěryhodná osoba, abych si ověřil, že to překládala opravdu ona a požádat ji další informace.

Mezitím při hledání informací jsem narazil na článek na serveru manipulátoři.cz Hoax Lékem na covid19 je jedlá soda, který nedočkavě reagoval na tento neškodný recept jako na hrozbu a útok na na „pravdu. I když si jejich práce vážím, jak jsem řekl, koluje toho po internetu hodně, tak tentokrát si velké renomé neudělali, právě naopak. Jedna jejich výtka je ale asi na místě. Ale k tomu všemu níže, to není hlavní podstata tohoto sdělení.

Číst celý článek »

Koronavirus aneb co je opravdu důležité

Malá úvaha nad větším tématem. Je tu. Ať se vzal odkud se vzal. Učí nás. Učí nás, že jsme jedno, starou moudrost, že žijeme v jednotě. Pokud jeden trpí, dříve nebo později se to utrpení projeví i v životech dalších.
Možná se nás přímo koronavirus nedotkne, protože naše imunita je silná, ale ne tak třeba našeho souseda. Tím, že dobrovolně přispíváme k omezení šíření viru, můžeme ušetřit jiné toho, aby zažívali těžké obtíže a zápasili o život jen proto, že by se virus šířil rychleji, než by zdravotnictví mohlo zvládat. Nemluvím teď jen o nás v ČR, kde se zdá, že je virus pod kontrolou, ale obecně. Zde jsme možná disciplinovaností přispěli k tomu, aby promořování bylo pomalé. Jsme součástí globálního organismu, jsme součástí celého stvoření. A sami to nyní okolo sebe vidíme. Zejména na ekonomice se to projeví. Když jeden zmírá, i nás se to dotkne.

Konfrontuje nás s naším strachem. Strachem o život a pravděpodobně s mnoha dalšími. Možná se nám snaží pomoci pochopit, co dříve lidé znali, že život je věčný. Život je energie. Naše myšlenky, emoce, naše vědomí je obrovské množství energie. Jak nás učí fyzikální zákon o zachování energie, energii nemůžeme zničit ani vyrobit, můžeme ji pouze transformovat. I když ji tak zvaně „vyrábíme“, jen přeměňujeme jinou energii na teplo, elektřinu nebo pohyb. A protože život je energie, nelze ho zničit. Nemůže umřít. Naše vědomí není vázáno na mozek. Tato stará vědomost je nyní ověřena i vědeckými experimenty. Doporučuji shlédnout 10. díl dokumentu Podivuhodná věda – tajemství vědomí na Prima Zoom, který se tímto přesně zabývá. Naše tělo zemřít může a jednou zemře, když ho naše vědomí opustí nadobro nebo když tělo už fyzicky vypoví službu a vědomí je odděleno, protože již nemá co ovládat. Stejně jako vystoupíme z auta, které je nepojízdné.

Číst celý článek »

Procento nakažených koronavirem – nejásejme ani nepanikařme

Noviny a internet jsou plné dat o koronaviru, nemocných, mrtvých testovaných, mnoho grafů, ale jedna, podle mne docela podstatná věc, není vidět nikde. A to, jaké procento z testovaných je a jak se tento poměr v čase vyvíjí. I když čísla nejsou přesná, nabízejí určitý trend. Jsou použita data, které naleznete na serveru novinky.cz a pravděpodobně převzata z Mzčr. Příčiny a úvahy možná okomentuji v jiném článku.

Poměr nakažených vůči testovaným

Graf ukazuje nejaktuálnější data večer, kdy je znám přesnější počet výsledků nejen počet testů.

V momentě, kdyz se počet testovaných na koronavirus přesáhl 1000, což je už statisticky použitelný údaj, procento nakažených se ustálilo kolem 7 %. Z grafu je vidno, že je na snadě mírný optimismus, že procento nakažených se nezvyšuje. Neukazuje ani ale, že by již začal výrazněji klesat. Graf se bude průběžně aktualizovat, jak budou data dostupná.

Dalo by se říci, že současná opatření drží virus na uzdě a jeho šíření v únosných mezích. Počet hospitalizovaných k 28.3. podle slov ministra zdravotnictví byl cca 250 osob, což bylo 10 % z infikovaných. Pokud by se tedy nakazilo 7 procent populace, Mohlo by to znamenat 7000 osob s potřebou hospitalizace, což je dvakrát méně, že ministerstvo sdělilo, že je schopno obsáhnout naše zdravotnictví. Nejlepší obrana proti viru do budoucna je, když se všichni řízeným způsobem s virem seznámíme, a populace se jím promoří .

Dle slov ministra zdravotnictví by o 25% pomalejší šíření viru bylo příznivější a je to jejich cíl.

Celé nám to ukazuje, jak jsme všichni propojeni a jak je naše „vyspělá civilizace“ zranitelná, zvláště, pokud nespolupracuje., o tom ale jindy Pokud rozumíte anglicky, zhlédněte projev předsedy WHO z 29.3.

Ještě aktualizace o zajímavou statistiku ze serveru Wordometers.

Úmrtí ve světě

Omezení prodejní doby Štěstíčka – Coronavirus – změna

Od 27.4. Je možno obnovit náš provoz, nově do odvolání bude otevírací doba upravena takto:

Po -pá 10 – 13 a 14:30 -18 hod

So zavřeno

Dobrý den,

Vzhledem k tomu, že fungujeme jako pobočka Zásilkovny, nebude naše prodejna zcela uzavřena. Sledujte tuto stránku průběžně. Provoz je omezen na:

  1. výdej zásilek Zásilkovny (platba pouze kartou) nebo objednávek z našeho eshopu
  2. prodej prostředků pro osobní hygienu a potravních doplňku pro posílení imunity
  3. prodej ostatního zboží není povolen. Nechoďte si proto pro něj, vyjma objednávek přes eshop.

Využijte možnost objednat zboží přes náš eshop a uhradit ho příkazem, pokud máte tu možnost

Otevírací doba je omezena na:

Po, Pá: 10 – 13 a 14 – 17 hod
Út, St, Čt: 10 – 13 hod

V případě potřeby volejte na tel 777 263 352 (v otevírací době) nebo můj telefon 608702719.

Co má splňovat lněný olej dle Dr. Johanny Budwig + DMSO * Mgr. Helena Cmurová – rozhovor

Na výstavě Miluj svůj život jsme s paní Cmurouvou zavedli hovor o lněném oleji a co vše by měl splňovat, aby měl význam pro lidské zdraví a dietu Dr. Budwig a domluvili se, že by bylo dobré toto povídání vzít podrobněji a podělit se o něj s dalšími. Předsevzetí jsme naplnili v tomto videu. Dozvíte se na co si dávat pozor, když olej nakupujete, jaké parametry jsou podstatné a jaké ne, jak ho skladovat a použít. Proč je pro nás kvalitní lněný olej tak důležitý. Dr. Budwig se věnovala výzkumu civilizačních chorob a lněnému oleji 50 let.
Paní Cmurová se též zmínila o DMSO, které působí též na buňku, ale zase z jiného úhlu. Odkazy k tématu naleznete na stránce videa.

Pokud vás videa zajímají, můžete se přihlásit k odběru na YouTube.


Hovory o védách 3. – Smysl stvoření – Trilokátma Dás – Štěstíčko

Připravili jsme pro Vás pokračování seriálu o Védách, kde se vám snažíme, jak nám schopnosti dovolí, zpřístupnit moudrost z tohoto zdroje.
V této diskusi se pokusíme přiblížit védské poznání všem, kteří hledají odpovědi na otázky jak funguje svět, vesmír a jaké místo v něm máme.
Je to první video s novým hostem Trilokátma Dásem poté, co Šamananda odešel. Toto video se zamýšlí nad samotným smyslem stvoření.
Máte li otázky či návrhy témat na další debaty, napište nám je zde nebo na prednasky@stesticko.cz.
Pokud jste neviděli 1. díl Úvod do Véd, stojí za to, ho shlédnout nejdříve.
Máte li otázky k videu nebo Védám, napište je fo komentárů.

Pokud vás videa zajímají, můžete se přihlásit k odběru na YouTube.


Harmonizace vody – jak na to, aby byla zase jako živá – informovaná láhev i9

Revitalizace vody je téma, které stále více vchází do vědomí nás všech. Jsme cca z 80 % z vody a tak její energetická vibrace zásadně ovlivňuje energetickou vibraci nás jako takových.
Připravili jsme proto pro vás rozhovor o energetické hodnotě vody, její energetické vibraci a jejím zvyšování, o paměti vody, bosenských pyramidách, technologii Poznik, o pitném režimu a správné hydrataci těla revitalizovanou kohoutkovou vodou a jak to souvisí s informovanou láhví i9. Povídají si pro Vás Kvído Kuželka a František Jílek

Revitalizace vody v eshopu Štěstíčka

Dovolujeme si Vám též doporučit starší dokument o vodě.

Hovory o Védách 2. – Reinkarnace a světová náboženství – úvod – Šyamananda – Štěstíčko

Připravili jsme pro Vás pokračování seriálu o Védách, kde se vám snažíme, jak nám schopnosti dovolí, zpřístupnit moudrost z tohoto zdroje. Komplexní pochopení principu reinkarnace nám pomáhá lépe poznat smysl života v jeho celé, vesmírné a nesmírné, šíři. Védské učení poskytuje studnici moudrosti, do které společně budeme nahlížet. Je to jedno ze dvou videí, které jsme se Šayamandou stihli natočit než opustil tento svět.
Pokud jste neviděli 1. díl Úvod do Véd, stojí za to, ho shlédnout nejdříve.
Máte li otázky k videu nebo Védám, napište je fo komentárů.

Hovory o Védách 1. – védské poznání úvod – Šyamananda

Vážení přátelé, ti z vás, kteří znali Mirka Šichmana, Šyamanandu, a ještě to neví, tak nás nečekaně opustil na začátku prázdnil, když nám vezl auto plné dobrot.

Měli jsme v plánu společně natočit seriál o Védách. S Mirkem jsme stihli natočit pouze dva díly.

Hovory o Védách je seriál hovorů a diskusí, které se pokusí přiblížit védském poznání všem, kteří hledají odpovědi na otázky jak funguje svět, vesmír a jaké místo v něm máme a kam směčovat náš život. Toto video jsme původně neměli v plánu uveřejnit, chtěli jsme natočit kratší, ale Šamananda odešel z tohoto těla, takže i s požehnáním jeho rodiny jsme uveřejnili tuto verzi. Pokusím se video rozstříhat na 4 díly a vytvořit i zkrácenou, zhutněnou verzi. Jak čas dovolí. Se Šyamanandou jsme natočili ještě další video, které bude uveřejněno v následujících dnech. Máte li otázky či návrhy témat na další debaty, napište nám je do komentářú pod video na Youtube nebo na prednasky@stesticko.cz. Další hovory budou pak  pokračovat s dalšími hosty.