Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Stařešina kmene Hopi Roy Littlesun 5.9. v Plzni – Poselství o krvi

Jsme potěšeni, že Plzeň navšíví stařešina indiánského kmene Hopi Roy Littlesun (malé slunce) a předá své posesltví krvi. Jeho cílem je pomoci nám nalézt svoji cestu v soulasu s vyšším plánem Stvoření. Scarpe Nike Store Pro více informací klikněte na číst celý článek.

Poselství o krvi

dosažení hvězd z našeho nitra RoyS Royem Littlesunem, stařešinou kmene Hopi Všechna učení zabývající se životem opomíjejí důležitost a význam KRVE. Je to právě krev, pomocí níž se začínáme projevovat, fungovat, cítit, zažívat emoce, myslet, rozlišovat, vybírat si, jednat a v neposlední řadě i identifikovat se s Bohem daným právem a schopností, BÝT. Tím, že jsme mikrokosmem Stvoření; je naší první zodpovědností zajistit kvalitu naší krve dle Stvořitelova zákona, kterým je ZMĚNA. fjallraven kanken sale uk A tou nejdůkladnější aplikací této absolutní a věčné Konstanty je přeměna POTRAVY v naši krev.

 • Nike Flyknit Air Max Femme
 • Tato nejvyšší forma alchymie se pro nás stala zahalenou v důsledku stále probíhajícího nátlaku nechvalně známé inkvizice. asics gel nimbus 14 mujer Kdokoli kontroluje naši každodenní potravu, také ovlivňuje náš vztah se Stvořitelem, neboť potrava pochází ze Stvořeného a Stvořené pochází od Stvořitele. New Balance 998 mujer Nyní nastal čas napravit nás PŘÍMÝ vztah se Stvořitelem, tak najdeme i svou Skutečnou Sílu, díky níž budeme schopni pravdivě říci „JÁ JSEM.“ Toto učení není jen o „informacích“ nebo o „dietě“.

 • LUNARGLIDE 8
 • Je to zasvěcení, které se uvnitř dotýká každé buňky. goedkoop nike air max 2017 Každá buňka v těle má souvztažnost k nějaké hvězdě. Air Jordan 4 Uomo Poselství o Krvi nás vede k synchronicitě s nekonečným vesmírem a SVOBODOU bez jakýchkoli podmínek. Jste-li připraveni na Kosmický Dopad pak tohle je ono! Video na Youtube s Royem: http://www.youtube.com/watch?v=wT-Rt3P7-kY Videa na Cesty k sobě: http://www.cestyksobe.cz/video-reportaze/roy-littlesun.html Témata:

  • Plán, který nás přivedl na Zemi
  • Ustanovení Stvořitelova zákona naší Primární Konstantou (Neměnnou)
  • Porozumění dnešnímu světu v kontextu celého Stvoření
  • Záměr nechvalně známé inkvizice a jak se stále šíří na všech úrovních
  • Prolomení Kouzla Sebezapření pomocí Duchovního Umění Přijímání jídla
  • Univerzální úloha Čech
  • Tanec jednoho srdce

  Termín: 5. 9.2010, od 10 hod do cca 18 hod. (čas byl aktualizován) Místo: Dům U Slunce, Na Roudné 1, Plzeň, přesný čas bude upřesněn. buy ffxiv gil Cena semináře: 1150 Kč, důchodci, ženy na mateřské a studenti 750 Kč Info: 608702719 Nutná závazná registrace a zaplacení zálohy 300kč ve Štěstíčku, Po – pá 10 – 18 hod. adidas uk for sale Tel: 377919173.

  Napište komentář