Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Listopad 2023
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Děkovný vzkaz od těch bohatých :-)

Nevím, jestli je to humor nebo černý humor. Vedle tezí, podle nichž je nynější finanční krize v USA ve skutečnosti jen dokonale vymyšleným podvodem, který má ze státního rozpočtu do soukromých rukou přečerpat další stovky miliard, se na amerických webech objevil text, který by asi byla chyba opomenout. basket nike requin homme pas cher „Ruku na srdce: v loterii nikdy nevyhrajete. Na druhou stranu ale máte pěkně velkou jistotu, že v nějaké ubohé práci budete otročit po zbytek svého života. A to proto, že jste se podle všeho narodili do špatné sociální třídy. Přiznejme si to – jste příslušníky kasty pracujících. New Balance buty damskie Je mi líto!….. Canotte Philadelphia 76ers Celý článek na Czech Free Press

Tyto události nám ukazují, jak důležite bude mít pracovat na svém životě, aby v rámci možností, se ho okolní události dotýkali v menší míře. Adidas Schoenen Verkoop Na druhou stranu nám to vše umožnuje poznat, kdo jsme, co chceme, co už ne, a učí nás budovat, zatím v myšlenkách, jinou budoucnost. Komu může současná krize být užitečná? Lidem? Bežným finančním makléřům, kteří přijdou o práci? Majiztelům malých bank, kteří o ně přijdou? Nám všem, abychom se naučili nevzdávat se vlády na věcmi, které nás ovlivňují, výměnou za pohodlí a bezstarostnost a možnosti se zbavit zodpovědnosti.

Měl- li někdo pocit, jako jsme ho mýval já, že se s blížícím rokem 2012 zase tak moc změn neděje, tak se na to asi nyní možná díva jinak. zalando new balance uomo saldi Myslím, že se jedna nyní o symbiózu plánovaných událostí s těmi, které plánovány nebyly a které možná silně naruší určité plány. Asics 2017 Dames Lidstvo se probouzí ze sna. bns gold Pád dolaru byl přepovězen již leta zpět, při vzniku Eura, které ho mělo vlastně nahradit. adidas eqt hombre Dnes se tyto teze zdají být zas o něco pravděpodobnější.

Napište komentář