Časopis Štěstíčko

Rubriky

Štítky

Archivy

Září 2023
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Knižní perly

DVD Tajemství - The Secret

DVD Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Tajemství - The Secret

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Respektovat a být respektován

Respektovat a být respektován

2012 Zlatá brána otevřena

2012 Zlatá brána otevřena

kniha Radikální odpuštění

Radikální odpuštění

Čtyři dohody

Čtyři dohody

Vyhledávání

Site menu:

Nejnovější příspěvky

Odkazy Štěstíčko

Ostatní

Základní informace

Jim V. Humble, autor MMS, přípravku proti závažným chorobám v Praze

Maglia Andre Drummond Humble“ src=“http://www.emms.cz/images/stories/mms/thumbnails/thumb_Jim500w.jpg“ alt=““ width=“116″ height=“150″ />

Dne 8 května od 14 hodin se v pražském hotelu Olšanka uskuteční přednáška autora MMS (Miracle Mineral Solution) Jamese V. Trevor Siemian Jerseys Humbla o nejnovějších poznatcích v aplikacích MMS. Nike Air Max 2016 Heren blauw Jim Humble tak bude poprvé v České republice přednášet o svých aktuálních výzkumech a používání MMS k léčbě širokého spektra onemocnění, včetně těch nějtěžších. nike air max Flyknitdamskie Aktualizované protokoly pro používání MMS dle pana Humbla zajišťují velmi silné zbraně proti všem infekčním nemocem a zabírají téměř bez vyjímky u všech lidí, kteří tyto protokoly dodržují. Přednáška bude složena ze tří částí. asics running pas cher V první části přednášky bude pan Humble vysvětlovat návody a novinky v používání MMS s jednotlivými příklady aplikací. V druhé části budou zodpovězeny otázky, které budou mít možnost přítomní návštěvníci panu Humblovi položit. Po ukončení této části budou možné osobní konzultace jednotlivých návštěvníků přímo s Jimem Humblem. Celá přednáška bude samozřejmě tlumočena do českého jazyka. new balance 996 femme bleu gold Návštěva takovéto světově známé osobnosti v ČR se nekoná každý den. Compra Zapatillas Asics Online Neváhejte a přijďte na unikátní přednášku o preparátu, který je dle slov pana Humbla schopen zlikvidovat téměř všechna onemocnění včetně rakoviny. Přesvědčte se na vlastní oči, že Jim Humble objevil látku, která lidské tělo dokáže zbavit mnoha těžkých onemocnění.

Komentáře

Comment od Vohoska H.
Time 30. 4. 2011 at 17.51

Přeji dobrý den.Mam transplantované oční rohovky.Nyni po asi 30 ti. letech mam rohovku na pravem oku prosatou a vidim na oko velkou mlhu.Chtěl bych se zeptat jestli i na tuto chorobu muže pomoci MMS.děkuji Vohoska h Dačice 420/V.

Comment od Vohoska H.
Time 30. 4. 2011 at 17.52

Přeji dobrý den.Mam transplantované oční rohovky.Nyni po asi 30 ti. letech mam rohovku na pravem oku prosatou a vidim na oko velkou mlhu.Chtěl bych se zeptat jestli i na tuto chorobu muže pomoci MMS.děkuji Vohoska h Dačice 420/V.Nikdy jsem tento komentař neposlal.

Napište komentář